Můžeme Vám poskytnout

Grafický design

klipartz.com.png
Nemáte-li grafika pomůžeme Vám s realizací.
Postupujeme individuálním přístupem aby jsme co nejlépe odhadli potřeby klienta.
S výběrem materiálů a technologických postupů navrhneme kompletní kreativní řešení, abychom zachytili pozornost publika a zajistili dlouhodobý úspěch a spokojenost zákazníka.

Velkoformátový tisk

CJV 300-160.png
Veškeré tiskové výstupy provádíme na velkoformátové tiskárně s tiskovým rozlišením 1440 dpi,  v maximální šíři tisku 160 cm. Větší rozměr grafiky umíme rozdělit na více panelů včetně přesahů potřebný pro instalaci. V kombinaci s ekologickými rychle schnoucími inkousty s výbornou přilnavostí k médiu, brilantním podáním barev, vysokou odolností proti oděru a exteriérových vlivů dosahujeme vysoce kvalitních výstupů.  Nedílnou součástí je přesný tvarový ořez tištěných motivů

PVC samolepky

lettering_medium.jpg
PVC samolepky řezané i tištěné.
 Řezaná reklama je nejstarší ale stále žádaná technologie výroby.​ Použití této technologie je vidět téměř na každém kroku v podobě doplňujících textů či grafiky, označení firemních vozů nebo různých designových prvků a mnoho dalších.
V případě tiskových výstupů lze zcela přesně tvarově oříznout tiskový motiv v podobě štítků, etiket i složitější grafiky.

Reklamní plachty

pvc-banner.jpg
Reklamní PVC bannery určeny pro širokou škálu interiérových nebo exteriérových aplikací.

Technologie horkovzdušného svařování nám dává možnost vytvářet zpevněné okraje nebo spojovat bannery do větších rozměrů.
Součástí výroby je finální lisování oček pro uchycení banneru.

Reklamní cedule

dibond_signs_paramountpromotions.png
Reklamní cedule pro interiér i exteriér 

Polepy / Celopolepy 

wrap chevy.png
Polepy dopravnich prostředků dokáží oslovit v místech kde se právě pohybují či stojí. Můžeme Vám nabídnout v naší produkci od jednoduchého firemního označení, designových prvků, částečných polepů až po celopolepy  či změnu barvy vozu. 
K výrobě používáme námi již otestované materiály předních světových dodavatelů 
Pro správnou instalaci materiálu dodržujeme veškeré technologické a  technické postupy pro dosažení dlouhodobé trvanlivosti aplikace.

Fotoobrazy

canvas.jpg
Obrazy na stěnu dodají kouzlo Vaší kanceláři i domovu.

Vytváříme obrazy různých velikostí, motiv vytiskneme na imitaci malířského plátna a napneme na kvalitní napínací rám vyrobený z masivu 

Tapety

wallpaper_edited.jpg
Tapety

Reklamní textil

Multi-colored-Shirts.jpeg
Reprezentovat Vaší firmu lze i oblečením, trička, polokošile, košile, mikiny, čepice, pracovní oblečení atd., které můžeme obohatit logem Vaší firmy.
Nabízíme několik technologických postupů:


Transferový potisk. strojní vyšívání a sítotisk